Štěpkovač PIRANA s připojením vlečky

Štěpkovač PIRANA s připojením vlečky

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

AKCE Dostupné AGRO Český výrobek

Štěpkovač PIRANA s připojením vlečky. Šnekový štěpkovač větví, dřeva a dřevního odpadu se samočinným podáváním, foukáním štěpky komínem a možností připojení vlečky. Výkon stroje 5m3/h. Zapojení do tříbodového závěsu traktoru/malotraktoru s výkonem od 10Kw.

58068 Kč s DPH

47990 Kč

Import kód: STTRA02

Dostupnost: Dostupné

Štěpkovač PIRANA s připojením vlečky

Strojní zařízení je určené k drcení větví, dřeva a dřevního odpadu pomocí dvouchodého samopodávajícího řezacího šneku. Stroj je vybaven pravoúhlou převodovkou a disponuje možností připojení vlečky do spodního závěsu traktoru nebo přímo za štěpkovač. Stroj má samočinné podávání a všechny funkce jsou uváděny mechanicky. Potřebný výkon traktoru od 10 kW a výše. Štěpkovač bere větve s listím, jehličím, rozvětvené, suché, mokré, vezme i desky a trámy.
Zapojení do tříbodového závěsu traktoru/malotraktoru dle určení zákazníka. . Při drcení se větve vkládají z boku traktoru a štěpka je foukána dozadu na připojenou vlečku či vozík. Štěpka je foukána komínem na zem či do bedny. Do pytle pomocí pytlovacího komínu (příslušenství).
Násypka pro vkládání větví je vybavena bezpečností brzdou. Při jejim stlačení se zasekne brzda do vtahovaného materiálu a zastaví se tak posuv.
Výsledná štěpka je vhodná k topení v kotli či krbu, zpevnění půdy a případně jiným účelům. Štěpka je nesouměrná a vzdušná, či-li krásně proschne, neplesniví a její výhřevnost je, tak velmi vysoká.


Délka:
2 mm

Šířka:
2 mm

Výška:
1,4 mm

Hmotnost:
220 kg

Řezací mechanismus:
Dvouchodý šnek

Maximální průměr drceného materiálu:
max. Ø 7 cm

Délka štěpky (není nastavitelná):
délka štěpky 5-7 cm

Výkon:
5 m3/hod

Výstup štěpky:
Foukání komínem

Závěs pro valník:
Ano

Bezpečnostní brzda:
Ano

Výkon traktoru od:
10 kW

Otáčky kardanu:
540 - 1000 ot./min

Závěs kategorie:
I a II - dle určení zákazníka

Kardan není součástí standardní výbavy:

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

blank
  • 10 let slavíme

Vaše navštívené produkty

Přihlášení

Tyto stránky používají soubory Cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies naleznete i s informacemi jak je možné zabránit jejich používání na stránce informace o ochraně osobních údajů ZDE