RubberHill

0 položek

Gumové pásy RubberHill

High Tech gumová směs - RubberHill pásy jsou tvořeny z 50% z přírodního kaučuku a z 50% syntetické gumy. Přírodní kaučuk zajišťuje pevnost v tahu a pružnost, syntetická složka zase odolnost proti opotřebení a odolnost proti prořezání. Pásy RubberHill neobsahují recyklovanou gumu, tudíž v nich není zastoupen ani zdraví škodlivý a pásy poškozující benzen. Tato chemická látka se používá jako rozpouštědlo při výrobě levných gumových pásů u výrobců, kteří používají recyklované plasty jako součásti směsi pásů. Benzen způsobuje vznik mikroskopických prasklin v hmotě pásů, což postupně vede k rozpadnutí a ztrátě jejich kompaktnosti. Zásadním způsobem se tak snižuje životnost a ztrácí se finanční výhoda vzniklá pořízením levného zboží.

Dezén gumových pásů - RubberHill pásy nabízí širokou škálu dezénů, z nichž všechny byly navrženy pro zvýšení trakce, snížení poškození povrchu a vibrace na všech provozních plochách.

Kované články - RubberHill články pásů jsou kované a temperované pro maximální pevnost. Jsou impregnované pro ideální spojení s gumou. Přesnost tvaru zaručuje dokonalé zarovnání do lisované pryže a tím je dosaženo delší provozní životnosti.

Kontinuální vinutí - RubberHill vyztužovací ocelové lana jsou nerezová, testovaná na pevnost v tahu. Kontinuální vinutí znamená - žádné spoje, což výrazně eliminuje možnost přetržení gumového pásu.

Denní testy - Denně se provádí laboratorní testy pásů na pevnost v tahu, tvrdost, obrušování, délkovou stabilitu, změny tvaru při různých teplotách, a to z vnitřní i vnější strany pásu.

Zesílené zámky - U různých typů výrobců a modelů bagrů je zapotřebí použití gumových pásů se zesílenými zámky a my přesně víme o které typy bagrů se jedná.

Zesílené vinutí - U některých typů bagrů je zase zapotřebí použití zesíleného vinutí, takto označený pás je s písmenem K a taktéž je v sortimentu RubberHill.

Dokonalé spojení - Řez gumovým pásem RubberHill šířky 400mm

Kvalita a certifikace - Výroba gumových pásů je certifikovaná dle ISO/TS 16949:2009.

Cena - Nabízíme nejlepší poměr ceny a kvality gumových pásů v České republice.

Sortiment - Dodáváme gumové pásy na bagry, minibagry, smykové nakladače a dempry značek: Bobcat, Takeuchi, Yanmar, Hitachi, Caterpillar, Kubota, JCB, Volvo, Schaeff, Bobcat, Neuson, Kobelco, Case, Fermec, Terex, Zeppelin, Sumitomo, New Holland, Komatsu, Mitsubishi, atp.

 

Zobrazit:

blank
  • 10 let slavíme

Přihlášení

Tyto stránky používají soubory Cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies naleznete i s informacemi jak je možné zabránit jejich používání na stránce informace o ochraně osobních údajů ZDE